ЗНО з української мови і літератури

Реєстрація на збори 9 вересня

Золотько
Олександр Карлович

Закінчив філологічний факультет Харківського Державного Університету ім. Горького. Працював викладачем української мови та літератури в середній школі. Письменник, автор трьох десятків романів. Його твори виходили друком у перекладах у Польщі та Естонії. Лауреат Всеукраїнського конкурсу лекторів. Член Української національної спілки журналістів.

Боровкова
Інна Костянтинівна

Учитель вищої категорії, учитель-методист, педагогічний стаж більше 25 років. Підготувала багато учнів, які здали ЗНО з української мови і літератури більше ніж на 190 балів. П’ять років входила в комісію по перевірці відкритої частини робіт ЗНО з української мови і літератури.

Матеріал програми ЗНО з української мови розподіляється в такій послідовності, яка дає ефективно засвоїти й повторити весь шкільний курс з української мови. Теоретичні відомості подаються окремими блоками, після яких обов’язково виконуємо вправи, що допомагають закріпити вивчений матеріал. Особлива увага приділяється підготовці до написання власного висловлення. Також враховується необхідність постійно повторювати пройдений матеріал, тому при виконанні практичних завдань одного розділу виконуємо вправи, що стосуються іншого.

При підготовці до ЗНО з української літератури враховуємо всі останні зміни до програми. Навіть ті, хто не вивчав певних творів у школі, будуть мати про них повне представлення через інтеграцію неформального спілкування з викладачем та відповіді на конкретні питання в тестовій формі, за зразками текстів ЗНО попередніх років.