ЗНО з математики

Реєстрація на збори 9 вересня

Крижановський
Олександр Феліксович

Заслужений вчитель України, Абсолютний переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2010» у номінації «математика», учитель-методист, стаж роботи у школі – понад 25 років, автор чинних підручників із геометрії для 7-11 класів. Підготував понад 35 учнів, які здали ЗНО з математики на максимальні 200 балів, п'ятеро – випускники 2023 року. Член експертної групи по визначенню порогового балу ЗНО з математики при Харківському центрі оцінювання якості освіти.

Гребченко
Олена Миколаївна

Учитель вищої категорії, учитель-методист, педагогічний стаж – понад 25 років, багато років входить до комісії з перевірки завдань відкритої частини ЗНО з математики. Подготувала більше 15 учнів, які здали ЗНО з математики на максимальні 200 балів, з них більше десяти – у 2022 році.

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з математики – лишь одна із сходинок при будуванні успішної кар’єри після школи. Але для багатьох ця сходинка стає вирішальною. Вступиш до престижного ВНЗ або ні? Чи будеш спроможний претендувати на високооплачувану роботу в IT індустрії? Чи не позбавлять медалі при випуску зі школи?

Ми пропонуємо нашим учням перевірені та напрацьовані роками методики підготовки, використовуємо групові та індивідуальні форми занять. З усіх тем учні отримують посібники, які містять теорію, варіанти тестових завдань, довідковий матеріал, посилання на відеоуроки. У процесі навчання проходить декілька тренувальних іспитів, у тому числі комп’ютерне тестування. Викладачі не тільки готують дітей до розв’язування математичних задач, але й надають їм оптимістичну психологічну мотивацію для успішної здачі ЗНО.

У якій би школі учні не навчалися, ми підберемо їм посильний та цікавий курс, забезпечимо необхідний зріст результативності. Наші заняття ґрунтуються на класичному підході до математичної освіти – від розуміння теорії до успішного розв’язування задач. Підготовка до ЗНО з математики в Харкові – ось те, на чому ми знаємося найкраще!

За останні декілька років наші викладачі підготували понад 45 випускників, які здали ЗНО з математики на найвищій бал – 200.

Лише за 2023 рік 5 випускників, які займалися з нашими викладачами, поповнили лави ДВОХСОТБАЛЬНИКІВ.

Довіртесь нам! Мы знаємо, як ефективно готувати до іспитів з математики! Приходьте!