ДПА з математики для 9-тикласників

Вербицький
Віктор Ілліч

Викладач математики, закінчив механіко-математичний факультет ХДУ ім.Горького у 1984 році, стаж роботи – понад 25 років. Доцент ХНУ ім. В.Н. Каразина, кандидат фіз.-мат. наук, автор понад 50 публікацій. Має багаторічний досвід індивідуальної та групової підготовки школярів до іспитів різних рівнів.

Гребченко
Олена Миколаївна

Учитель вищої категорії, учитель-методист, педагогічний стаж – понад 25 років, багато років входить до комісії з перевірки завдань відкритої частини ЗНО з математики. Подготувала більше 15 учнів, які здали ЗНО з математики на максимальні 200 балів, з них більше десяти – у 2022 році.

Все більш затребуваною є рання підготовка школярів у Харкові до державної підсумкової атестації (ДПА) з математики у 9 класі. Змінюється програма шкільного курсу, багато дітей у цьому віці морально не готові до здачі іспиту. Але ж через декілька років цей іспит планують винести за межі школи та придати йому формат ЗНО!!! Ми зможемо допомогти – в нас є класичний курс освіти з математики через знання теорії до розв’язування задач і для 9 класу також! Приймаємо всіх бажаючих учнів 9 класу! Початок роботи груп – за комплектуванням!

Довіртесь нам! Мы знаємо, як ефективно готувати до іспитів з математики! Приходьте!