Літературна студія

Золотько Олександр Карлович, автор двадцяти дев’яти опублікованих романів у жанрі детектива та фантастики. Лауреат жанрових літературних премій «Інтерперескон», «Баст», «Срібний лицар». Трикратний переможець Харківського Міжнародного Фестивалю фантастики «Зоряний міст» у номінації «Епіграма», володар премії ім. Сергія Єсеніна. Його книги неодноразово номінувалися на звання «Книга року» за версією журналу «Світ фантастики», сайту «Лабораторія Фантастики», твори виходили у перекладах у Польщі та Естонії. Професійний журналіст. Один із засновників та директор Харківського Міжнародного Фестивалю фантастики «Зоряний міст». Лауреат Всеукраїнського конкурсу лекторів.

Більшість людей у своєму житті мріяли написати роман. Ну, якщо не роман, то оповідання. Або історію. Або мемуари. Дехто хотів заробити літературною працею гроші, славу або просто хотіли поділитися зі світом своїми думками. Але більшість із цієї більшості так і не здійснили свої мрії. І зовсім не тому, що були дурними або безталанними. Кожна людина має талант.

Але мало хто може продемонструвати свій талант. Багато хто просто не знає, як це зробити, погано уявляють собі механізм здійснення своєї мрії, не вірять у те, що можна НАВЧИТИСЯ, як стати якщо не професійним письменником, то просунутим літератором або журналістом. Ми можемо допомогти розібратися в цьому. Не гарантуємо, що хтось стане автором бестселерів, але осягнути початки літературного мистецтва або журналістики ми точно допоможемо. Приходьте до нас, і ви багато осягнете: від основ літературної творчості до методів протидії чорному піару. Буде цікаво!!!