Крижановський
Олександр Феліксович

Викладач математики, закінчив механіко-математичний факультет ХДУ ім. Горького в 1995 році, стаж роботи понад 25 років, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, Заслужений Учитель України.

Гребченко
Олена Миколаївна

Викладач математики, закінчила механіко-математичний факультет ХДУ ім. Горького в 1995 році, стаж роботи понад 25 років, вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

Золотько
Олександр Карлович

Викладач української мови та літератури, керівник літературної студії, закінчив філологічний факультет ХДУ ім. Горького, професійний журналіст, працював учителем української мови та літератури в середній школі, лауреат Всеукраїнського конкурсу лекторів, автор близько 30 опублікованих романів.

Боровкова
Інна Костянтинівна

Викладач української мови та літератури, закінчила філологічний факультет ХДУ ім. Горького в 1995 році, інститут післядипломної освіти Харківського державного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди в 1998 році, стаж роботи понад 25 років, вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

Вербицький
Віктор Ілліч

Викладач математики, закінчив механіко-математичний факультет ХДУ ім.Горького у 1984 році, стаж роботи – понад 25 років. Доцент ХНУ ім. В.Н. Каразина, кандидат фіз.-мат. наук, автор понад 50 публікацій.

 

Центр класичної освіти «Кобра» створений для додаткового навчання зацікавлених в успіху учнів. Усі наші викладачі мають класичну середню та вищу освіту, не замутнену нинішніми реформами, та величезний стаж роботи з учнями різного рівня підготовки.

Ми пропонуємо якісну фундаментальну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) для учнів 10-11 класів, підготовку до Державної підсумкової атестації (ДПА) для учнів 9 класів, участь у  Всеукраїнських  та міжнародних відкритих олімпіадах з математики, інтенсиви з математики для бажаючих прокачати свої знання з алгебри та геометрії.

Також ми пропонуємо всім любителям літератури відвідувати нашу Літературну студію та підготуватися до успішної самореалізації в якості журналіста чи письменника.

Кожний може обрати заняття, які йому потрібні та цікаві! Приходьте!

З повагою, колектив викладачів центру класичної освіти «Кобра»